• Maminky a děti

  15 led 11:48

  Nenechávala bych přístup do kavárny maminkám a dětem, toto je vysokoškolské prostředí pro učení, odpočinek a ne pro řvoucí děti.
 • Oteviraci doba + uceni se

  4 led 21:07

  Urcite by se mela kavarna zamyslet nad oteviraci dobou. Nechapu,proc napr. v zimnich mesicich je normalni,ze venku mrzne a desitky lidi stoji jako pitomci pred knihovnou a cekaji,az padne osma hodina. Melo by se otevirat uz driv. A to i v letnich mesicich,hlavne pro dojizdejici,ale i pro ty,kteri si chteji rano neco pred vyukou koupit. Take by se mela knihovna zamyslet nad lidmi,kteri si v knihovne nic nekupuji a pouze si sem prijdou sednout a ucit se a blokuji mista lidem,kteri by si radi vychutnali kavu u stolu a nemuseli by si ji brat s sebou diky temto lidem.
 • Otevírací doba kavárny v AK

  30 pro 14:05

  Myslím si, že by kavárna v akademické knihovně měla pozměnit otevírací dobu, a to alespoň od 7:30 a né až od 8:00. Velké množství studentů dojíždí a dostává se do školy již brzy před 8 hodinou, v zimních měsících není možnost počkat v AK do začátku výuky. Osobně bych si rád dal ráno před první přednáškou/cvičením snídani, kávu, avšak otevírací doba od 8:00 mi to neumožňuje.