• Posilovna K2

  25 čec 10:25

  Přijde mi naprosto nekřesťanský chtít tak vysoký vstup do posilovny, která je v takovém stavu. Úklid je vždy v pořádku, záchody, sprchy taky dobrý. Ale.... ten stav vybavení je žalostnej! Koberec se loupe, stroje rozvrzaný a ještě jich je tam jenom pár. Fakt hrozný!! Za takový prachy, co po nás chcete, bych se styděl něco takovýho provozovat!
 • Lékárničky na kolejích

  3 čec 16:49

  Vybavenost lékárniček na kolejích je katastrofa! Nejsou náplasti, léky jsou prošlé! Zrušili v menze bufet, kde prodávali např. Ibalgin nebo náplasti a mohli jsme si tam kdyžtak koupit tyhle základní potřeby. A hlavně jsme se nemuseli táhnout až někam do města. Teď se na kolejích říznu při vaření, náplast na vrátnici v lékárničce nemají. Bolí mě hlava a léky v lékárničce jsou prošlé! Katastrofa!
 • Úklid k3

  2 čec 21:14

  Vymena stejně nepomohla.
 • Úklid

  27 kvě 15:07

  Každodenní úklid se velice zhoršil, alespoň co se týká koleje K3. Na záchodech je pravidelně několik dní neuklizeno. Ráno je cítit jen Savo, ale záchody jsou stále špinavé (mokré prkénko se nerovná uklizeno, když zbytek je špinavý). Člověk je schopen přehlížet několik dní špinavé schody apod. Ale prostory sprch, WC a kuchyňky by měly být pečlivě uklízeny každý den.
  • Re: Úklid

   4 čen 10:29

   Dobrý den,
   děkuji za Vaši připomínku.
   Provedli jsme personální změnu a předpokládám, že nyní bude vše v pořádku.
   Eva Neubauerová, vedoucí koleje K3
 • Cena

  20 kvě 16:53

  Cena koleje K4 je nepřiměřená kvalitě ubytování!!! Na K1 musí být kvalita nutně jinde a cena je přitom stejná
 • Úroveň kolejí

  20 kvě 16:46

  Kvalita ubytování na K4 rozhodně neodpovídá její ceně. Zvýšením cen rozumím, nerozumím však tomu že na k4 musím platit stejně jako na nové koleji k1, kde musí být kvalita úplně jinde.