• Balkóny K4

  16 led 17:46

  Byla bych pro opětovné otevření balkonů (aspoň 1) na koleji K4. Nechápu proč by měli mít lidi na horších kolejích povolený vstup a kouření na balkónu a my ne. A myslím, že by i kolej dost ušetřila za energii (výtahy se nezastaví) a vratné by měly aspoň v noci klid (hlavně při zkouškách).
 • Úklid

  12 led 02:07

  Děkuji, děkuji, děkuji paním uklizečkám na K2! Konečně si můžu uvařit v kuchyňce a nebojím se, že bych chytil žloutenku! Konečně se můžu osprchovat ve sprchách a nebojím se, že vylezu zelený od plísně. Konečně můžu na K2 žít jako člověk a ne jako v nějakém squattu!
  PS.:Doufám, že se tato pochvala dostane k paním uklizečkám! :)
 • Zlepšení úklidu na K2

  12 led 02:04

  Velice oceňuji to, že konečně byly vyslyšeny naše připomínky k úklidu, který obstarávala úklidová služba. Od dob, co jsou na K2 opět stálí zaměstnanci, je úklid naprosto špičkový! Konečně nejsou plesnivé sprchy, toalety jsou voňavé a člověk si v čistotě může dát sprchu či dojít na záchod. Děkuji!
 • Kontrola při nočním klidu

  9 led 15:46

  Mělo by se více začít kontrolovat, zda studenti nedělají na pokojích diskotéku. Často se nám stává, že pokoj pod námi dělá pravidelně v něděli-úterý po 23 hodině hluk a nedá se díky tomu pořádně vyspat(např na zkoušku jsem naštvaná). Také mi nepříjde normální kouřit na pokojích marihuanu. Vždyť je to cítit kolikrát i na chodbě.
 • Nedostatečná kontrola a sankce pro kuřáky

  26 pro 16:54

  Obsah trávníku pod balkóny mluví za vše. Cedule na kolejích zakazující kouření nestačí...
 • Teplá voda a okna

  23 pro 23:15

  poměrně často se stává, že později večer či v noci neteče příliš teplá voda; a skrz okna hodně táhne