• Jídlo

  6 čen 01:34

  Ještě minulým rokem jsme chodili do menzy s nadšením, bylo vždy na výber z více jídel. Nejlepší pokrmy byli špagety, rizoto, omáčky, bulgur, občas jsme šli i na specialitku. Velice tedy chválím možnost objednat si jídlo předem. Bohužel tímto rokem nám jídlo přišlo, že se změnily porce, a hlavně kvalita.Přijde nám, že se točí pořád ty samé pokrmy dokola. Pizza dole nevím proč, kamarád 2x dostal připalenou a jednou jsme měli uprostřed žvatlavou syrovou a na začátku černou...
 • Personál

  26 kvě 22:22

  Jsem velmi spokojená s paní Hromadovou, která v Menze vydává v 1. patře jídlo (většinou u objednávkových pokrmů).
  Je vždy velmi usměvavá, rychlá, příjemná a ochotná. Děkuji Vám, více takových, jako jste Vy :-)
 • Brambory

  25 kvě 17:35

  Kvalita brambor šla opět po negativním hodnocení lehce nahoru. Ale brambory k večeři, to je něco strašného. Průsvitné čvachtavé "něco" zalité omastkem. To by ani prasata nejedla.
 • děkujeme

  25 kvě 14:29

  jsem neuvěřitelně nadšená, takový výběr, velmi chutného jídla je vážně radost. Líbí se mi i možnost dát si minutku s jinou přílohou. Pizza nemá chybu. A nízké ceny tomu všemu vévodí. třikrát hurá.
 • Pizza

  22 kvě 23:03

  Pizza výborná, ovšem kyselé ksichty, které dělá pracovnice u pizzy tak výborné už nejsou. Ta mladá dívka, která je tam nově je velmi milá a hodná :) Tu velmi chválím :) Ovšem pracovnice, kterou jste tam nechali a která je tam již dlouho... člověka přejde chuť na pizzu, když mu jí podává se zhnuseným obličejem s tónem hlasu, který jako by říkal "Tak tady to máš, Ty krávo". Jednou jsem ji přeslechla, jakou pizzu hlásí, a ona byla naprosto pohoršena nad tím, že to musela zopakovat. Za její tón a kyselý obličej jsem měla sto chutí hodit jí pizzu na hlavu. Její postoj se vždy zlepší jen po tomto studentském hodnocení, ovšem s postupem semestru paní zapomíná být milá a na konci semestru je jedovatá jako zmije....
 • Zlepšení

  22 kvě 22:59

  Chtěla bych menzu v tomto semestru velmi pochválit. :) Došlo ke zlepšení v kvalitě jídel - jídla nejsou tolik mastná, maso je skoro vždy měkké. :) Děkuji :)
 • menza

  17 kvě 13:51

  S ostatními kolegy jsme se shodli, že prostě kuřecí řízky dělá menza stále výborné:D Díky za ně:D